12,8 - 2 2/3 * (2 1/3+2 5/12

+1
Ответы (1)
  1. 12 ноября, 11:40
    0
    1) 2 1/3+2 5/12=4 4/3

    2) 2 2/3*4 3/4=8 1/2=8.5

    3) 12.8-8.5=4.3