356-368:4 + (83*4-201) + 28*3=

+5
Ответы (1)
  1. 19 февраля, 03:42
    0
    1) 83*4=332.2) 332-201=131.3) 368:4=92.4) 28*3=84.5) 356-92=264.6) 264+131=395.7) 395+84=479