56760 - (345*74-25530) * 36

+1
Ответы (1)
  1. 20 февраля, 14:15
    0
    345 * 74 = 25530

    25530 - 25530 = 0

    0 * 36 = 0

    56760 - 0 = 56760

    Ответ: 56760