5• (185+19815) - 82840-46377: (14171-14162) =

+3
Ответы (1)
  1. 18 марта, 11:03
    0
    1) 185+19815=20000

    2) 14171-14162=9

    3) 5*20000=100000

    4) 46377:9=5153

    5) 100000-82840=17160

    6) 17160-5153=12007