71370:234•243+695•50-2884:28=?

+5
Ответы (1)
  1. 3 сентября, 17:19
    0
    1) 71370/243=305

    2) 305*243=74115

    3) 695*50=34750

    4) 2884/28=103

    5) 74115+34750=108865

    6) 108865-103=108762

    Ответ: 108762