283 - (47+16-4) - (33+28)

+4
Ответы (1)
  1. 2 мая, 23:44
    0
    283 - (47 + 16 - 4) - (33 + 28) = 283 - 59 - 61 = 283 - (59 + 61) = 283 - 120 = 163