26*18 = 835*68 = 370*80 = 187*13 = 544*75 = 907*320 = 249*24 = 346*27 = 250*90=

+3
Ответы (2)
  1. 24 мая, 22:34
    0
    26*18=468 835*68=56780 370*80=29600 187*13=2431 544*75=40800
  2. 25 мая, 00:52
    0
    26*18=468

    835*68=56780

    370*80=29600

    187*13=2431

    544*75=40800

    907*320=290240

    249*24=5976

    346*27=9342

    250*90=22500