1) (381+673) / 62=

2) (900-516) / 24=

3) 196*14-77*35=

4) 141*3-392/14=

5) 975/25-315/15=

6) 465/31+900/75=

+2
Ответы (1)
  1. 24 июля, 14:36
    0
    1) 1054/62=17

    2) 878.5

    3) 49

    4) 395

    5) 39-21=18

    6) 15+12=27