2-1/4 = 7-5/12 = 8-2 целых 1/7=

+2
Ответы (1)
  1. 4 мая, 03:41
    0
    2-1/4 = 1 целая 3/4 7 - 5/12 = 6 целых 7/12 8 - 2 целых1/7 = 5 целых 6/7