Вычислите : (250 (79-5*7) * 2-13) : (13*5)

+4
Ответы (1)
  1. 12 июля, 18:41
    0
    1) 5*7=35

    2) 79-35=44

    3) 44*2-88

    4) 88-13=75

    5) 250*75=18750

    6) 13*5=65

    7) 1850:65=210