Задача 1) У торбинци 4 кг цукру. а в мишку у 8 разив бильше. Скильки цукру разом у торбинци й мишку? Задача 2) Навеснивисадили 18 кущив смородини. Це у 3 рази бильше ниж кущив агрусу. С кильки висадили всього кущив агрусу и смородини? 3) На майданчику гралося 6 дивчаток и 14 хлопчикив четверта частина всих дитей пишла додому Скильки дитей пишло додому?

+3
Ответы (1)
  1. 24 ноября, 00:35
    0
    8*4=32 (кг) в мешке

    32+4=36 (кг) в мешке и сумке

    2 задача

    6+14=20 (д) всего

    20/4=5 (д) ушло домой