4/15 + 5/36 + 11/15 + 31/36 =

39/40 * 124/125 : 124/125 =

45/46 * 49/51 - 45/46 * 3/51=

+3
Ответы (1)
  1. 9 августа, 19:48
    0
    4/15 + 5/36 + 11/15 + 31/36 = 239/40 * 124/125 : 124/125 = 10.05

    45/46 * 49/51 - 45/46 * 3/51 = 0,8823529412