60997 + (6012+6228) : 30=

+2
Ответы (2)
  1. 17 апреля, 14:24
    +1
    60997+12240:30=60997+408=61405
  2. 17 апреля, 16:37
    +2
    1) 6.012+6.228=12.240

    2) 12.240:30=408

    3) 60.997+408=61.405