1 1/3 * 3,4 * 2 4/7 =

+4
Ответы (1)
  1. 15 июня, 20:18
    0
    1 1/3 * 3,4 * 2 4/7 = 4/3*17/5*18/17=4/3*18/5 = 72/15=4,8 или 4 12/15