5000*10 - (5000+3000)

+1
Ответы (2)
  1. 20 июня, 05:55
    0
    1) 5000+3000 = 8000

    2) 5000*10=50000

    3) 50000-7000=42000
  2. 20 июня, 06:38
    0
    5000+3000=8000

    5000•10=50000

    50000-8000=42000