50 - (600•3) : (4•25) - 5• (40-7•5)

+3
Ответы (1)
  1. 25 августа, 08:43
    0
    600*3=1800 4*25=100 7*5=35 40-35=5 1800:100=18 5*5=25 50-18=32 32-25=7 Ответ: 7