1) 4,5x - 1/6 при x=1,2

2) 0,3ab при a=2/3, b=1,5

3) 100-6y в квадрате при y=4

+1
Ответы (1)
  1. 30 марта, 21:07
    0
    1) 4,5*1,2-1,6 = 5,4-1,6=3,8 2) 0,3*2/3*1,5=0,2*1,5=0,3 3) (100-6*4) ^2 = (100-24) ^2 = 76^2 = 5776 или 100-6*4^2=100-64=36