837-239329*3738:2 + (130-60) = ?

+5
Ответы (1)
  1. 31 января, 17:30
    0
    130-60=70

    239329*3738=894611802

    894611802:2=447305901

    837-447305901='-447305064

    -447305064+70=-447304994