Vichisli primetr treugolnika so storonami po 3cm kakoy virajenie napishesh pomagite pajalusta

+1
Ответы (1)
  1. 22 марта, 13:26
    0
    Р=3+3+3+3=3*4=12 см Периметр=12 см