1 2/25 * 3 4/7-1 15/19 : 3 11/19

+3
Ответы (1)
  1. 2 февраля, 01:58
    0
    12/25*3 4/7=12/7

    1 15/19:311/19=1/34

    12/7-1/34=1 85/119