3 2/3 * 5/13 + 3 1/3 : (- 1 2/3)

+1
Ответы (1)
  1. 25 сентября, 23:06
    0
    3 2/3 * 5/13 + 3 1/3 : (- 1 2/3) ; 1) 11/3*5/13=55/39; / / 2) 10/3 * (-3/5) = - 2; / /; / / 3) 55/39-2=55/39-78/39=-23/39