Перетворення у многочлен a (4a-5) (2a+3)

+1
Ответы (2)
  1. 6 июня, 19:03
    0
    2 а-3 (а-4 а+5) = 2 а-3 а+12 а-15 = 11 а-15
  2. 6 июня, 20:03
    0
    А (8 а²+12 а-10 а-15) = а (8 а²+2 а-15) = 8 а³+2 а²-15 а