60-24:3+1=13 скобки ...

+4
Ответы (2)
  1. 24 мая, 09:55
    0
    (60 - 24) : (3 + 1) = 13.
  2. 24 мая, 11:41
    0
    (60-24) : 3 + 1 = 36 : 3 + 1 = 12 + 1 = 13