32:8+7*5=

36:9+4*6=

(7+24:3) : 5=

(24+6) : 5+2=

300-6*4+13=

45: (27:3) + 270=

+5
Ответы (2)
  1. 17 мая, 08:19
    0
    32:8+7*5=4+35=39

    36:9+4*6=4+24=28

    (7+24:3) : 5=15:5=3

    (24+6) : 5+2=30:5=6+2=8

    300-6*4+13=300-24=276+13=289

    45: (27:3) + 270=45:9=5+270=275
  2. 17 мая, 11:14
    0
    1) 20

    2) 28

    3) 1.66

    4) 8

    5) 289

    6) 275