Юрко купив кольоровий оливець за 40 к. а Миколка 3 конверти без марок по 9 к. кожний. Хто з хлопчикив заплатив бильше?

+2
Ответы (1)
  1. 21 июня, 06:55
    0
    1) 3*9=27 (к) - потратил Миколка.

    2) 40-27=13 (к)

    Ответ: 13