Определите x в следущий пропорциях 3 1/3 / 5x = 4/3

+2
Ответы (2)
  1. 19 января, 06:12
    0
    31/3/5x=43

    43/5+3. x+31

    x=43+31/5+3

    х=74/8

    х=7.25

    не благодари)
  2. 19 января, 07:01
    0
    Ответ: 7.25 ...