90+32 : 4 + 70 - 20 * 5 = ?

+1
Ответы (2)
  1. 29 июня, 08:23
    0
    90+32:4+70-20*5 = 90+8+70-100 = 98+70-100 = 168-100 = 68
  2. 29 июня, 09:08
    0
    32:4=8 20*5=100 90+8=98 98+70=168 168-100=68