300*300*300+60+60*9=?

+3
Ответы (2)
  1. 2 января, 17:36
    0
    300*300=90000

    90000*300=27000000

    60*9=540

    27000000+60=27000060

    27000060+540=27000600
  2. 2 января, 19:50
    0
    2700060+540=27000600