6 ... - 8 * ... = 22, ... 4 + ... * 7=100

+3
Ответы (1)
  1. 7 октября, 18:13
    0
    62-8*5=22

    1) 8*5=40

    2) 62-40=22

    44+8*7=100

    1) 8*7=56

    2) 44+58=100