72 плюс 194 плюс 28 плюс 6 плюс 38 плюс 12

+1
Ответы (1)
  1. 18 марта, 16:04
    0
    38 + 12 = 50

    72 + 28 = 100

    194 + 6 = 200

    200 + 100 + 50 = 350