660220:55+86*150:430-2004

+2
Ответы (1)
  1. 28 сентября, 06:00
    0
    660220 : 55 + 86 * 150 : 430 - 2004 = 10030

    1) 660220 : 55 = 12004

    2) 86 * 150 = 12900

    3) 12900 : 430 = 30

    4) 12004 + 30 = 12034

    5) 12034 - 2004 = 10030