1) (542-128) : 18+24*15; 2) (32*16+38) : 11-25

+4
Ответы (1)
  1. 29 января, 06:52
    0
    1) 542-128=414

    2) 414:18=23

    3) 24*15=360

    5) 23+360=383

    1) 32*16-512

    2) 512+23=550

    3) 550/11=50

    4) 50-25=25