40731•8+54240:60-2870•50

+1
Ответы (2)
  1. 16 марта, 23:32
    0
    325848+904-143500=326752-143500=183252
  2. 16 марта, 23:53
    0
    1). 40731*8=325848 2). 54240:60=904 3).2870*50=143500 4).325848+904=326752 5). 326752-143500=183252