4 4/5:4/17:3 2/5=?

решите

+3
Ответы (1)
  1. 22 мая, 16:37
    0
    4 4/5:4/17:3 2/5

    24*17/5*4 : 3 2/5

    102/5:17/5

    102*5/5*17=6/1=6