25945-7265+2842*4-9522:6=

+5
Ответы (2)
  1. 21 июля, 16:19
    0
    1) 2842*4=11392

    2) 9522:6=1587

    3) 25945-7265=18680

    4) 18680+11392=30072

    5) 30072-1587=28485
  2. 21 июля, 16:38
    0
    25945-7265+2842*4-9522:6=28,461

    1) 2842*4=11,368

    2) 9522:6=1,587

    3) 11,368-1,587=9,781

    4) 25945-7265=18,680

    5) 18,680+9,781=28,461