Б) 28 у-18 у+6 у при у=1; у=2

в) 12+15 а+24 а+5 а при а=0; а=3

г) 26+14 б-4 б при б=4; б=10

+4
Ответы (2)
  1. 1 апреля, 04:21
    -1
    б) 28y-18y+6y=26y

    если y=1, то 26*1=26

    28y-20y+6y=

    если y=2, то 26*2=52
  2. 1 апреля, 05:18
    -1
    28 у-18 у+6 у=у (28-18+6) = 16 у

    если у=1, то: 16*1=16

    если у=2, то: 16*2=32

    12+15 а+24 а+5 а=12+а (15+24+5) = 12+44 а

    если а=0, то: 12+44*0=12

    если а=3, то 12+44*3=144

    26+14 б-4 б=26+б (14-4) = 26+10 б

    если б=4, то 26+10*4=66

    если б=10, то 26+10*10=126