13 х-26 у при х=2,4 у=-3,8

+4
Ответы (1)
  1. 23 апреля, 08:16
    0
    13x-26y; x=2.4; y=-3.8;

    13x-26y=13 (x-2y) = 13·[2.4-2· (-3.8) ]=13 (2.4+7.6) = 13·10=130;