4280185 + (89040:705-78760)

+5
Ответы (1)
  1. 22 октября, 18:42
    0
    4280185 + (89040:705-78760) = 4201551,3

    1) 89040:705=126,3

    2) 126,3-78760=-78633,7

    3) 4280185 + (-78633,7) =

    =4201551,3