4280185 + (89040*705-478760) : 8

+2
Ответы (1)
  1. 17 апреля, 21:56
    0
    1) 89040*705=62773200

    2) 62773200-478760=62294440

    3) 62294440:8=7786805

    4) 4280185+7786805=12066990