5*2*9*5*2 как решить

+2
Ответы (2)
  1. 20 ноября, 03:59
    0
    Перемнож все числа по порядку
  2. 20 ноября, 05:50
    0
    5*2*9*5*2=900

    1) 5*2=10

    2) 10*9=90

    3) 90*5=450

    4) 450*2=900