15,3:15 + (8,484:1,05+0,034:1,7) * 0,01

+5
Ответы (1)
  1. 14 марта, 00:08
    0
    15,3 / 15 + (8,484 / 1,05 + 0,034 / 1,7) * 0,01 = 1,101

    8,484/1,05 = 8,08

    0,034/1,7=0,02

    8,08+0,02=8,1

    15,3/15=1,02

    8,1*0,01=0,081

    1,02+0,081=1,101