13+28x=5x+17+23x

5-3x+4=17x+9-20x

0,75y+2y+5=2,75y+4,1+0,9

9-16y=20-31y+15y

+2
Ответы (2)
  1. 19 июня, 05:11
    0
    13+28 х=5 х+17+23 х

    28 х-5 х-23 х=-13+17

    0 х=4

    х=4/0

    х=нет корней

    5-3 х+4=17 х+9-20 х

    -3 х-17 х+20 х=-5-4+9

    0 х=0

    х=0/0

    х=любое число

    0,75 у+2 у+5=2,75 у+4,1+0,9

    0,75 у+2 у-2,75 у=-5+4,1+0,9

    0 у=0

    у=0/0

    у=любое число

    9-16 у=20-31 у+15 у

    -16 у+31 у-15 у=-9+20

    0 у=11

    у=11/0

    у=нет корней
  2. 19 июня, 05:43
    0
    28*-5*-23*=-13+7

    0*=-6

    нет корней

    5-3*+4=17*+9-20*

    -3*-17*+20*=-5-4+9

    0*=0

    *=любое число

    0,75y+2y+5=2,75y+4,1+0,9

    0,75y+2y-2,75y=-5+4,1+0,9

    0y=0

    y=любое число

    9-16y=20-31y+15y

    -16y+31y-15y=-9+20

    0y=11

    нет корней