7,4x-2,7y+6,3y-9,6x при x=-5; у=2

+4
Ответы (1)
  1. 6 февраля, 09:35
    0
    7,4x-2.7y+6.3y-9.6x=-2.2x+3.6y

    если x=-5; y=2, то - 2.2 * (-5) + 3.6*2=11+7.2=18.2