Разложить на множители 15cх+2cу-cxy-30c

+3
Ответы (1)
  1. 27 февраля, 19:09
    0
    15cx-30c+2cy-cxy=15c (x-2) - cy (x-2) = (x-2) (15c-cy) = c (x-2) (15-y)