Упростите выражение

2 (x+3) + 5 (x+1) 4 (3x+23) + 7 (6+5x)

9 (7+y) + 8 (6+y) 12 (9+8y) + 3 (11+6y)

+1
Ответы (1)
  1. 24 марта, 01:39
    0
    1) = 2 х+6+5 х+5=7 х+11 2) 12 х+92+42+35 х=47 х+134

    3) = 63+9 у+48+8 у=17 у+111 4) 108+96 у+33+18 у=114 у+141