3,42 : 0,57 : (9,5 - 1,1) : ((4,8 - 1,6) * (3,1 + 0,65))

+3
Ответы (1)
  1. 7 июня, 22:26
    0
    1) 4,8-1,6=3,2

    2) 3,1+0,65=3,75

    3) 3,2*3,75=12

    4) 9,5-1,1=8.4

    5) 8,4:8,4=0

    6) 3,42:0,57=6

    7) 6:0=6