6*4³ - (44²:11) ² : 242=

+1
Ответы (1)
  1. 5 мая, 18:20
    0
    44² : 11 = 176

    172² = 176*176=30 976

    30976 : 242 = 128

    6*4³ = 6*64 = 384

    384-128 = 256