1 7/12+3 1/2+4 1/6=? вычислить сумму

+2
Ответы (2)
  1. 26 ноября, 09:04
    0
    1 7/12 + 3 1/2 + 4 1/6 = (1 + 3 + 4) + (7/12 + 1/2 + 1/6) = 8 + (7/12 + 6/12 + 2/12) = 8 + 15/12 = 9 + 3/12 = 9 3/12 = 9.25
  2. 26 ноября, 12:44
    0
    1.47+25.5+6.83=33.8 я думаю що так