8:7 15:8 50:9 61:7 84:9 70:8 56:10 48:20 32:20 100:30 57:42 28:17 75:18 С остатком

+2
Ответы (1)
  1. 5 мая, 06:49
    0
    8:7=1 (1)

    50:9=5 (5)

    61:7=8 (5)

    84:9=9 (3)

    70:8=8 (6)

    56:10=5 (6)

    48:20=2 (8)

    32:20=1 (12)

    100:30=3 (10)

    57:42=1 (15)

    28:17=1 (11)

    75:18=4 (3)