87613+665760:95+13 * (500200-469937)

+1
Ответы (1)
  1. 20 июня, 06:45
    0
    1) 500200-469937=30263

    2) 665760:95=7008

    3) 13*30263=393419

    4) 87613+7008=94621

    5) 94621+393419=488040